19/EYLÜL/2019 PERŞEMBE

1. SEANS 10.00-14.00

  • 11:00
    12:00
    Ekho
    KONSER
  • 11:00
    11:45
    Cupping / Spada Coffee
    ATÖLYE
  • 11:00
    11:45
    Kafeler İçin Mobil ve Web Çözümleri: Kafem Online / Oğuzhan Ali
    PANEL
  • 12:00
    12:45
    Kahve & Yiyecek Eşleşmeleri / Null Coffee Roasters
    ATÖLYE
  • 12:00
    13:00
    Elçin Orçun
    KONSER
  • 13:00
    13:45
    Cezve - İbrik Şampiyonundan Teknikler / Koray Erdoğdu - Coffee Manifesto
    ATÖLYE
  • 13:00
    13:45
    Kahve Orijinleri & Ticaret / Peru & Guatemala & Colombia
    PANEL
  • 13:00
    14:00
    The Away Days
    KONSER

2. SEANS 15.00-19.00

  • 15:30
    16:15
    Dünyada Yükselen Meslek: Baristalık / Tuğba Munzur
    PANEL
  • 16:00
    16:45
    Soğuk Kahvelerin Geleceği Nereye Gidiyor? / Deal Coffee Co.
    ATÖLYE
  • 16:15
    17:15
    DERİN SARIYER
    KONSER
  • 16:30
    17:15
    Kavurma Teknikleri & Blending / Caffeine Coffee Roasters
    ATÖLYE
  • 16:30
    17:15
    Espresso Makinesinde İnovasyon ve Etkileri / Filippo Francini & Barış Somer
    PANEL
  • 17:15
    18:15
    IN HOODIES
    KONSER
  • 17:30
    18:15
    Kahve Öğütme & Çeşitli Dinamikleri / Togay İnay
    PANEL
  • 18:00
    18:45
    Cupping / Taf Coffee
    ATÖLYE
  • 18:30
    20:00
    MİRKELAM
    KONSER
20/EYLÜL/2019 CUMA

1. SEANS 10.00-14.00

  • 11:00
    12:00
    EZGİ AKTAN
    KONSER
  • 11:00
    11:45
    Espresso & Espresso Bazlı Kahveler / Meet Lab Coffee
    ATÖLYE
  • 12:00
    13:00
    ZEYTİN
    KONSER
  • 12:00
    12:45
    Cupping / Probador Collectiva & Cafe Imports
    ATÖLYE
  • 12:00
    12:45
    Coffee Riders / Sarper Sesli
    PANEL
  • 13:00
    13:45
    Kahve & Süt Uyumu / Pınar Latte Art Barista Süt
    ATÖLYE
  • 13:00
    14:00
    DERİN SARIYER
    KONSER
  • 13:00
    13:45
    Head Roasters / Furkan Gül - Petra Roasting Co. & Özgün Sarısoy - Kronotrop & Cumhur Kılıç - Spada & Altuğ Başer - Boxx Coffee Roasters
    PANEL

2. SEANS 15.00-19.00

  • 15:30
    16:15
    İçindeki Baristayı Dışarı Çıkar / Escobarista
    ATÖLYE
  • 15:30
    16:15
    Finca Deborah'ya Yolculuk / George Delichristos
    PANEL
  • 16:15
    17:15
    Burakbey
    KONSER
  • 16:30
    17:15
    Espresso Bazlı Kahveler / MOC
    ATÖLYE
  • 16:30
    17:15
    Kahvedeki Asitler: Bileşim & Algı / John Vaz Matias
    PANEL
  • 17:15
    18:15
    FİKRİ KARAYEL
    KONSER
  • 18:00
    18:45
    Oğul Türkkan İle Gurme Kahve Tadımı / Nespresso
    ATÖLYE
  • 18:30
    20:00
    VEGA
    KONSER
  • 20:30
    23:00
    NOH Radio
    KONSER
21/EYLÜL/2019 CUMARTESİ

1. SEANS 10.00-14.00

  • 11:00
    12:00
    EKHO
    KONSER
  • 11:00
    11:45
    Davidoff ile Filtre Kahve Demleme Teknikleri / Tchibo
    ATÖLYE
  • 11:00
    11:45
    Nitelikli Kahvenin Biyoçeşitliliğe Katkısı / Morgane Daeschner
    PANEL
  • 12:00
    13:00
    VERA
    KONSER
  • 12:00
    12:45
    Kahve Sektöründe İş Zekası ve Data Analizi / Jonas Sutter
    PANEL
  • 12:00
    12:45
    Bilinçli Kahve Tadımı / Petra Roasting Co.
    ATÖLYE
  • 13:00
    13:45
    Signature Drinks & Mixology / Da Vinci Gourmet
    ATÖLYE
  • 13:00
    14:00
    CİHAN MÜRTEZAOĞLU
    KONSER
  • 13:00
    13:45
    Kahve & Müzik / NOH Radio
    PANEL

2. SEANS 15.00-19.00

  • 15:30
    16:15
    Kahve Satışında İletişim & Ergonomi / Nora Smahelova
    PANEL
  • 16:00
    16:45
    Barista Kimdir? / Baristocrat
    ATÖLYE
  • 16:15
    17:15
    BEATEN FAME
    KONSER
  • 16:30
    17:15
    Bir İçecekten Daha Fazlası Kahvenin Sosyo-Kültürel İzdüşümleri / Çağatay Gülabioğlu
    PANEL
  • 17:00
    17:45
    Tarafını Seç! Senin Metodun Hangisi? / Coffee Manifesto
    ATÖLYE
  • 17:15
    18:15
    EMİR YARGIN
    KONSER
  • 17:30
    18:15
    Cupping / Del Fiano - Nordic Approach
    ATÖLYE
  • 18:30
    20:00
    FERİDUN DÜZAĞAÇ
    KONSER
  • 20:30
    23:00
    NOH Radio
    KONSER
22/EYLÜL/2019 PAZAR

1. SEANS 10.00-14.00

  • 11:00
    11:45
    Doğal Bitki Çayları / Basilur Tea
    ATÖLYE
  • 11:00
    12:00
    ELÇİN ORÇUN
    KONSER
  • 11:00
    11:45
    Kahve Kültürü Temellerinden Yeşeren Çay Ülkesi: Türkiye / Ece Erel
    PANEL
  • 12:00
    13:00
    Burakbey
    KONSER
  • 12:00
    12:45
    Dilara Koçak ile Starbucks Mutfak'tan / Starbucks
    ATÖLYE
  • 12:00
    12:45
    Türk Kahvesi'nin Zaman Tüneli / Saffet Emre Tonguç
    PANEL
  • 13:00
    14:00
    VERA
    KONSER
  • 13:00
    13:45
    Cupping / Voicevale
    ATÖLYE
  • 13:00
    13:45
    Çiftçi İle Kavurucu Arasındaki Nitelikli Kahve Zinciri / Aslı Yaman & Edgard Bressani
    PANEL

2. SEANS 15.00-19.00

  • 16:00
    16:45
    Kendi Evinin Baristasi Ol / EspressoLab
    ATÖLYE
  • 16:15
    17:15
    BEATEN FAME
    KONSER
  • 16:30
    17:15
    Yeni Bir Brezilya: Nitelikli Kahvenin Ülkesi / Edgard Bressani
    PANEL
  • 17:00
    17:45
    “Pek “cool” olmayan demleme yöntemi; Türk kahvesi : KRONOTROP
    ATÖLYE
  • 17:15
    18:15
    EGE ÇUBUKÇU
    KONSER
  • 18:00
    18:45
    Bir Coffee Shop'um Olsa / Tetra N Caffeine Shop
    ATÖLYE
  • 18:30
    20:00
    BABA ZULA
    KONSER
Bilet Al